Produkty

Cechy produktu

KO-2s8-06/07

Przełączniki ethernetowe

ko-2s8-06-07_bez-tla.png

Przełączniki ethernetowe KO-2s8-06 i KO-2s8-07 powinny być stosowane w zestawach sprzętu przewoźnego i stacjonarnego umożliwiając tworzenie i rozbudowę lokalnych sieci ethernetowych. Urządzenie współpracuje z urządzeniami wyposażonymi w styki ethernetowe zgodne ze standardem IEEE802.3.

 Przełącznik umożliwia:

  • tworzenie sieci lokalnej na bazie 10-portowego przełącznika ethernetowego;
  • podłączenie urządzeń 10/100Base-T/TX (styk elektryczny);
  • podłączenie urządzenia 100Base-FX (styk optyczny);
  • podłączenie 2 urządzeń 1000Base-SX (styk optyczny).

Przełączniki ethernetowe KO-2s8-06 i KO-2s8-07 są urządzeniami przeznaczonymi do eksploatacji w trzech położeniach. KO-2s8-06 i KO-2s8-07 nie mogą być montowane bezpośrednio na pancerzu pojazdu lub ścianie kontenera. Montaż możliwy jest z wykorzystaniem specjalnych elementów amortyzujących dostarczanych przez producenta.

Pobierz ulotkę:

 

Parametry techniczne

PODSTAWOWE MOŻLIWOŚCI FUNKCJONALNE
Tworzenie sieci lokalnej na bazie 10-portowego przełącznika ethernetowego
Automatyczna detekcja MDI/MDIx na portach elektrycznych
Interfejsy elektryczne i optyczne zgodne ze standardem Ethernet
Realizacja połączeń poprzez kable wielomodowe 62.5/125 µm lub 50/125 µm
Obsługa ruchu multicast (IGMP snooping/querier)
Obsługa VLAN zgodnie z 802.1Q
Wsparcie dla protokołów RSTP i MSTP
Autonegocjacja na portach elektrycznych
 
INTERFEJSY
Interfejs Ethernet elektryczny 10/100Base-T/TX
  Złącze 0986 EFC 152 LUMBERG
Przepływność 10/100 Mb/s
Interfejs Ethernet optyczny 100Base-FX
  Złącze LC-D-MM duplex (dwuwłóknowe)
  Typ złącza 1402313320ME METZ
Długość fali 1310 nm±30 nm
Moc nadajnika -18 dBm±6 dBm
Czułość odbiornika -28 dBm
Przepustowość 100 Mb/s
Interfejs Ethernet optyczny 1000Base-SX
  Złącze LC-D-MM duplex (dwuwłóknowe)
  Typ złącza 1402313320ME METZ
Długość fali 850 nm
Moc nadajnika 0 dBm÷-9,5 dBm
Czułość odbiornika -17 dBm
Przepustowość 1000 Mb/s
 
ZASILANIE
Napięcie zasilające +27 VDC (od 19 V do 35 V)
Pobór mocy <20 W
 
KO-2s8-06 8x10/100Base-T/TX
  1x100Base-FX
  1x1000Base-SX
 
KO-2s8-07 8x10/100Base-T/TX
  2x100Base-FX
 
INNE PARAMETRY TECHNICZNE
Wymiary urządzenia (WxSxG) 185x261x60,5 mm
Masa urządzenia <3 kg
Klasyfikacja mechaniczno-klimatyczna Grupa N.7-O-II (A i B),wg NO-06-A101÷108 (sprzęt wielokrotnego użycia oraz pracy ciągłej)
Kompatybilność elektromagnetyczna NO-06-A200 (KRE-02, KCE-02, KCS-01, KCS-06, KCS-07, KCS-08, KRS-02)
Zakres temperatur pracy Od -30°C do +50°C
Zakres temperatur granicznych Od -40°C do +65°C
Odporność na wilgotność 95-98% przy +40°C