Gazele Biznesu 2016

Z przyjemością informujemy, że firma Transbit znalazła się w gronie  Gazel Biznesu – najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich przedsiębiorstw.

W dniu 14 marca 2017 r. w Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre odbyła się uroczysta gala podsmowująca Ranking Gazel Biznesu. W gali udział wzięli przedstawiciele firmy Transbit, którzy odebrali statuetkę Gazeli Biznesu.

Według rankingu przygotowanego przez Coface na zlecenie dziennika gospodarczego „Puls Biznesu” firma Transbit zajęła 230 miejsce w województwie mazowieckim pod względem przychodów ze sprzedaży.

O miejscu w rankingu decydują wyniki finansowe osiągnięte w trzech pełnych latach poprzedzających konkurs oraz nieprzerwany wzrost przychodów określany w procentach.

Pełne kryteria można znaleźć na oficjalnej stronie konkursu – http://egazele.pb.pl/static/kryteria.

Gazele Biznesu 2011

W 2011 roku Transbit Sp. z o.o. znalazł się na liście najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm.

Zwieńczeniem XII edycji Rankingu była Gala Gazel Biznesu, podczas której została nam wręczona statuetka potwierdzająca przynależność firmy do elitarnego klubu Gazel Biznesu.

Kryteria rankingu można znaleźć na oficjalnej stronie konkursu – http://gazele.pb.pl/static/kryteria

Ranking przygotowany został przez Coface na zlecenie dziennika gospodarczego „Puls Biznesu”.

 

Defender 2004

W sierpniu 2004 nasza firma została nagrodzona Defenderem na Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego  w Kielcach za produkt „Radiolinia cyfrowa R-450A”.

Również wówczas zostaliśmy uhonorowani nagrodą redakcji czasopisma „Polska Zbrojna” za zwycięstwo w przetargu na radiolinię i wdrażanie nowoczesnych rozwiązań łączności cyfrowej w siłach zbrojnych.